Budownictwo Inżynieryjne

1. Budowa dwóch lini rurociągów DN300, dwóch linii rurociągów DN150 oraz jednej linii rurociągowej DN80 do LMG Sowia Góra na zlecenie firmy Control Process oddział w Płocku.

2. Budowa rurociągów Ppoż na Ośrodku Centralnym LMG Sowia Góra na zlecenie firmy Control Process oddział w Płocku.

3. Budowa instalacji technologicznych w zakresie średnic od DN150 do DN400 dla obiektu Elektrociepłowni znajdującej się na Ośrodku Centralnym w LMG Sowia Górana zlecenie firmy Control Process oddział w Płocku.

4. Budowa rurociągu kondensatu do LMG Sowia Góra na zlecenie firmy Control Process oddział w Płocku.

5. Budowa gazociągu DN350 na ośrodku grupowym A w Kosakowie na zlecenie firmy Stalbud Tarnów.

6. Budowa gazociągu DN350 na ośrodku centralnym w Kosakowie na zlecenie firmy Stalbud Tarnów.

7. Budowa sieci cieplnej na Podziemnym Magazynie Gazu Kosakowo.

8. Budowa gazociągów ś/c wraz z przyłączami gazu i punktami redukcyjnymi w m. Golub Dobrzyń, ul. Brodnicka, Browarowa, Kościelna.

9. Budowa gazociągów ś/c wraz z przyłączami gazu w m. Włocławek, ul. Ostrowska, 14 Pułku Piechoty, Łanowa, Leśna.

10. "Rozbudowa ul. Katarzyńskiej, od ul. Swarzędzkiej do ul. Promyk w m. Gruszczyn, Gmina Swarzędz"

11. Wykonanie robót budowlanych polegających na budowie i oddaniu do użytkowania gazociągów ś/c PE dn 90, dn63 wraz z przyłączami gazu w m. Białe Błota, ul. Szubińska, Jasiniecka.

12. Wykonanie robót związanych z zabezpieczeniem gazociągu wysokiego ciśnienia w ramach zadania pn.: Budowa ulicy Towarowej i bez nazwy, Komorniki, Plewiska”.

13. Wykonanie robót związanych z zabezpieczeniem gazociągu wysokiego ciśnienia w ramach zadania pn.: Budowa drogi gminnej w m. Międzylesie działka nr 250”.

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.